20 maj 2011

Recenzje - Nowy dział w Kobiecych Pasjach

Wiosenny ogród, cień kwitnących drzew, leżak, a ja na nim z książką w ręku … , ach …, taki obrazek jawi mi się zwykle pod koniec zabieganego tygodnia. Tęsknię za chwilami, kiedy mogę oderwać się od codzienności i zatopić w fascynującej lekturze. Tylko czym jest fascynująca lektura – pewnie czym innym dla mnie, a czym innym dla mojej sąsiadki, koleżanki, córki lub mamy. Ale wszystkie lubimy czytać książki, których coraz więcej na rynku nie tylko wydawniczym, ale i wirtualnym.

Co wybrać z morza nowości? Jaka książka będzie najlepsza na weekendowe leniuchowanie pod kwitnącym drzewkiem na działce, a jaka na 3-4 godzinną podróż pociągiem, lub codzienną kilkunasto- albo kilkudziesięcio-minutową podróż autobusem lub metrem do pracy? W tych dylematach mamy nadzieję pomocne będą recenzje książek, które będziemy zamieszczać na naszym portalu. A co najważniejsze: swoje recenzje zgodziła się u nas przedstawiać Agnieszka Lingas-Łoniewska, autorka poczytnych powieści, o których trochę nam opowie, już niedługo w obiecanym, specjalnie dla Kobiecych Pasji, wywiadzie.

Agnieszka Lingas-Łoniewska
Czekamy również na Wasze opinie i recenzje o książkach, które polecacie, bo Was zaintrygowały, czy skłoniły do refleksji, a może rozbawiły, lub po prostu prawdziwie zrelaksowały. Najciekawsze opinie/recenzje będą publikowane na naszym portalu. Zapraszamy Wszystkich do dzielenia się swoimi książkowymi wrażeniami z Czytelniczkami Kobiecych Pasji*). *).

*) swoje recenzje proszę przesyłać na adres: wspolpraca@kobiecepasje.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz